NOWOŚĆ – KEEP ME VIVID ! – LAMINACJA KOLORYZACJI !
Matrix TOTAL RESULTS

Linia została zaprojektowana, aby każdy mógł cieszyć się dłużej żywym i wibrującym kolorem włosów. Teraz możesz poddać się koloryzacji i mieć pewność, że Twój kolor będzie intensywny i pełen blasku na dłużej. Zapytaj o usługę „laminacji” koloryzacji. To nowy, natychmiastowy serwis po koloryzacji, który domyka łuski włosów i pomaga „zamknąć” kolor we włosach. W efekcie włosy są wyjątkowo odżywione i pełne blasku. Keep Me Vivid to pielęgnacja stworzona dla kolorów Socolor Cult, intensywnych czerwieni, rudości, kolorowych blondów, brązów i wyrazistych refleksów. Zestaw do samodzielnego stosowania to : szampon, odżywka i kremowy olejek.

 

       Coraz to nowsze trendy w styl­iza­cji oraz mal­owa­niu włosów zmuszają pro­du­cen­tów do wytężonej pracy w dziedzinie roz­woju nowych tech­nologii. Firma Matrix jest tego najlep­szym przykła­dem i wprowadza na rynek całe serie kos­me­tyków do pielę­gnacji włosów. Nowe serie Total Results to: Naw­ilże­nie, Obję­tość, Kolor, Sprężys­tość, Wygładze­nie, Wzmocnienie, Blond, Teksturyzacja, Pro Solutionist.Matrix logo       Kole­jną marką, która stale dba o klien­tów jest firma A’rtego. Asorty­ment kos­me­tyków do styl­iza­cji i koloryza­cji włosów jest duży i stale uzu­peł­ni­any. To pro­dukty, które mają ogromną renomę i są znane w wielu salonach fryz­jer­s­kich, bo tylko pro­fesjon­al­iści wiedzą co zapro­ponować swoim klientom.

   Pro­dukty firmy Kal­los to seria kos­me­tyków do pielę­gnacji i popraw­ienia wyglądu fryzurze, już po jej stworze­niu. Odży­wki czy preparaty nabłyszcza­jące wspaniale pod­kreślają efekt ele­gancko ułożonym wło­som.Kos­me­tyki wszys­t­kich wyżej wymienionych firm, a także innych również znanych marek fryz­jer­s­kich można zakupić w salonie po uprzed­nim sprawdze­niu ich przydatności.